Reklam

İstinyePark İzmir’den ara tatile özel program

İzmir ve Ege Bölgesi’nde alışveriş, yeme içme ve eğlence dendiğinde akla ilk gelen merkez olan İstinyePark İzmir, yoğun bir eğitim programını geride bırakmaya hazırlanan çocukların, gençlerin ve ailelerinin ikinci dönem ara tatildeki adresi olacak.

İstinyePark İzmir’den ara tatile özel program

İzmir ve Ege Bölgesi’nde alışveriş, yeme içme ve eğlence dendiğinde akla ilk gelen merkez olan İstinyePark İzmir, yoğun bir eğitim programını geride bırakmaya hazırlanan çocukların, gençlerin ve ailelerinin ikinci dönem ara tatildeki adresi olacak.

İstinyePark İzmir’den ara tatile özel program
08 Nisan 2022 - 14:55

İstinyePark İzmir, bu yılın ikinci ara tatilinde yine çocuklar ve gençler için hem eğlenceli hem de kendilerini geliştirecekleri bir etkinlik programı hazırladı. Yazılı ve sözlü sınavlarda yorulan öğrencilerin bir hafta dinleneceği, öğrencilere ve velilere dinlenme fırsatı verecek, 9-17 Nisan tarihlerini kapsayacak Nisan ara tatilinde İstinyePark İzmir’de gençleri ve ailelerini birbirinden güzel etkinlikler bekliyor.

Açıldığı günden bu yana özel gün ve tarihlerde yaptığı etkinlikler ile dikkat çeken İstinyePark İzmir’deki ara tatil etkinlikleri kapsamında; Çocuk Tiyatrosu, Spin Slot Car, Robotik Kodlama Atölyesi, 3D Kalem Atölyesi ve Arkas Sanat Merkezi Atölyeleri gibi ücretsiz aktiviteler yer alacak. Neredeyse her güne birbirinden farklı etkinliklerin planlandığı, keyifli anların merkezi olacak İstinyePark İzmir’de çocuklar ve gençler eğlenerek öğrenecek, doyasıya bir tatilin tadını çıkaracak.

4-istinyepark-izmir-cocuk-etkinlikleri.jpeg

Arkas Sanat Atölyesi

9-10 Nisan tarihlerinde Arkas Sanat Merkezi İstinyePark İzmir’de çocuklar için çok keyifli atölyeler düzenleyecek. Günde 4 seanstan oluşacak atölyelerde çocuklarla dokuma becerilerini geliştirecek çalışmalar yapılacak. 13.00-17.15 saatleri arasında, 5-7 yaş için ‘Mini Mini Dokumalar’, 9-10 yaş için ise ‘Kirigami ile Halı Atölyesi’ adlı etkinlikler İstinyePark İzmir’de çocukları bekliyor.

1-istinyepark-izmir-ara-tatil-afis.png

Çocuk Tiyatrosu

Çocuklara uygun birbirinden güzel oyunlar ara tatil boyunca İstinyePark İzmir’de olacak. Çocuklar, Pinokyo, Kırmızı Başlıklı Kız, Hansel ve Gretel, Çizmeli Kedi, Bremen Mızıkacıları ve Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler gibi klasik hikayelerin sahnede canlandırılmasına tanıklık edecekler. Çocuk tiyatrosu 9-17 Nisan tarihleri boyunca her gün 13.00-15.00 saatleri arasında 2 seans halinde gerçekleştirilecek.

Spin Slot Car

İzmir’de ilk defa düzenlenecek olan dünyanın en eğlenceli rallisi Spin Slot Car da İstinyePark İzmir’de çocukları bekliyor. Spin Slot Car dünyada yüzlerce meraklısı olan, katılımcıların bindiği bisikletlerin hızına göre hareket eden arabaların bulunduğu bir platform ile yapılıyor. En hızlı bisikleti süren kişi ise yarışın galibi oluyor.Bu etkinlik sayesinde çağımızda hareketsiz kalan çocukların ve gençlerin hem sportif bir faaliyete katılması hem de keyifli vakit geçirmesi hedefleniyor. Etkinliğe 7 yaş ve üzeri kişiler katılabiliyor. Spin Slot Car 11-17 Nisan tarihlerinde, 13.00-19.00 saatleri arasında İstinyePark İzmir’de...

2-istinyepark-izmir-ara-tatil-dopdolu.jpg
Robotik Kodlama Atölyesi

Uzman eğitmenler tarafından gerçekleşecek olan Robotik Kodlama Atölyesi de İstinyePark İzmir’in dikkat çeken bir diğer ara tatil etkinliği... Çocuklara programlamanın temeli, mantıksal ve algoritmik düşünme gibi beceriler kazandırmayı hedefleyen robotik kodlama atölyesi, çocukları geleceğe hazırlayacak nitelikte. Etkinlik kontenjan ile sınırlı olup 6 yaş ve üzeri çocukları kapsıyor. Robotik kodlama atölyesi 16-17 Nisan tarihlerinde, 13.00-16.45 saatleri arasında 4 seans halinde İstinyePark İzmir’de çocukları bekliyor.

3D Kalem Atölyesi

Türkiye’de ilk defa ücretsiz olarak gerçekleşecek 3D Kalem Atölyesi de İstinyePark İzmir’in ara tatilde ev sahipliği yapacağı bir diğer dikkat çekici etkinlik olarak öne çıkıyor. Bu atölyede çocuklar 3D kalemlerle kendi tasarladıkları 3 boyutlu oyuncaklara 3D yazıcı sayesinde sahip olacaklar. Etkinlik kontenjan ile sınırlı olup 6 yaş ve üzeri çocukları kapsıyor. Çocukların yaratıcılığını teknoloji ile buluşturacak bu etkinlik 11-15 Nisan tarihlerinde, 13.00-17.45 saatleri arasında İstinyePark İzmir’de gerçekleşecek. Bu özel etkinlikleri sakın kaçırmayın, yerinizi şimdiden ayırmayı unutmayın!

3-istinyepark-izmir.jpg