Ahmet Can Çelik'ten teşekkür mesajı

AK Parti İzmir İl Danışma Meclisi Toplantısı'nın ardından teşekkür mesajı yayınlayan AK Parti Menemen İlçe Başkanı Ahmet Can Çelik, "Tüm teşkilatımıza ayrı ayrı teşekkürlerimizi sunuyorum" dedi.

Ahmet Can Çelik'ten teşekkür mesajı

AK Parti İzmir İl Danışma Meclisi Toplantısı'nın ardından teşekkür mesajı yayınlayan AK Parti Menemen İlçe Başkanı Ahmet Can Çelik, "Tüm teşkilatımıza ayrı ayrı teşekkürlerimizi sunuyorum" dedi.

Ahmet Can Çelik'ten teşekkür mesajı
10 Haziran 2022 - 14:48

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla gerçekleşen Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) İzmir İl Danışma Meclisi Toplantısı'nın ardından teşekkür mesajı yayınlayan AK Parti Menemen İlçe Başkanı Ahmet Can Çelik, "Dava kardeşlerimize, dostlarımıza, tüm teşkilatımıza ayrı ayrı teşekkürlerimizi sunuyorum. Gece gündüz demeden, yorulmak nedir bilmeden çalışarak, İl Danışma Meclisi Toplantımızın güzel ve coşkulu geçmesini sağlayan ekip arkadaşlarımıza da ayrıca teşekkür ediyoruz" dedi.

ebf5483b-0a24-4abf-bc89-46d6ec25b760.jpg

Çelik, açıklamasında şu ifadelerine yer verdi:

"Menemen’de ki bütünleşmeyi hep birlikte gördük. Kuzeyin parlayan Yıldızı Menemen’de Ak ailemizin çalışmaları, tüm İzmir’i ve ardından da tüm Türkiye ye örnek teşkil edecek bir çalışmayla İzmir’inde Ak aileye katılacağının göstergesidir.

Genel başkan yardımcımız Sn. Hamza Dağ’ın destekleri ile İl Başkanımız Sn. Kerem Ali Sürekli’nin önderliğinde Menemende ki çalışmaların tüm Türkiye’ye örnek olacağını hep birlikte görüyoruz.

67a47866-cafb-44c0-a492-e433d6d59fb7.jpg

Ana kademe Kadın Kolları ve Gençlik Kolları, Teşkilatımızı güçlendirmek adına kurmuş olduğumuz Yüksek İstişare Kurulumuz, Vefa Grubumuz, AK Ailem Engelsiz Yaşam Platformumuz ve tüm mahallelerimizin Uç Beyleri ile birlikte gücümüzün sahalarda oluşunun yansımasını hep birlikte yaşadık. Delegelerimize katılım sağlayan tüm üyelerimize teşekkürlerimizi sunuyorum. Ak Belediyeciliğin Sn Belediye Başkanımız Sn. Aydın Pehlivan ile kuzeyden tüm İzmir’i kapsayacak şekilde İzmir’e model olacağından hiç endişemiz yok. Sahalarda ki çalışmalarımız bunu net bir şekilde gösteriyor.

7064d8b1-a5c4-4633-9950-bcca5c96d068.jpg

Teşkilatlarımızın Yerel Yönetimlerimiz ile birleşmesi insanın ve insan değerlerine dokunuşun daha hızlı olduğunun ve hizmetin kusursuz bir şekilde halka yayılmasının en bariz örneğidir. Dava kardeşlerimize, dostlarımıza, tüm teşkilatımıza ayrı ayrı teşekkürlerimizi sunuyorum. Gece gündüz demeden, yorulmak nedir bilmeden çalışarak, İl Danışma Meclisi Toplantımızın güzel ve coşkulu geçmesini sağlayan ekip arkadaşlarımıza da ayrıca teşekkür ediyoruz.

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın İzmir’imizde bizlerin Cumhur İttifakı’mızın adaylığını açıklaması heyecanımızı ve coşkumuzu kat kat arttırdı ve Menemen’imize olan ilgi ve alakası bizi onurlandırdı ve gururlandırdı.

Menemenimizde başlayan bu kıvılcım tüm Türkiye’mizi aydınlatacak. Menemen’de halkımız ile birlikte gösterdiğimiz bu gayretli çalışmalarımız ve kurmuş olduğumuz teşkilat gruplarımız, İzmir ve Türkiye’nin yeniden daha güçlü bir şekilde AK PARTİ ile buluşacağının göstergesidir.

d9944618-313f-469f-aa60-6039ca07e3bd.jpg

Liderimiz, Cumhurbaşkanımız Sn Recep Tayyip Erdoğan öncülüğünde, Ülkemizi İzmir’imizi ve Menemen’imizi daha güzel günlere taşımak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Ülkemizi hayalleriyle buluşturmak için 2023 hedeflerimiz, 2053 ve 2071 vizyonumuz doğrultusunda emin adımlarla ilerliyor.

Biz 2023’e hazırız!"