Son yıllarda yıldızı parlayan yurt dışı eğitim hakkında tüm merak edilenler

Ülkemizde gerek üniversite sınavlarının her geçen gün zorlaşması gerekse başarı derecesinin yükselmesi, ülkemizde üniversite okumak isteyen gençlerimizin diledikleri bölüme kayıt yaptıramadıklarından gözlerini yurtdışında üniversite okumaya dikmektedirler

Son yıllarda yıldızı parlayan yurt dışı eğitim hakkında tüm merak edilenler

Ülkemizde gerek üniversite sınavlarının her geçen gün zorlaşması gerekse başarı derecesinin yükselmesi, ülkemizde üniversite okumak isteyen gençlerimizin diledikleri bölüme kayıt yaptıramadıklarından gözlerini yurtdışında üniversite okumaya dikmektedirler

Son yıllarda yıldızı parlayan yurt dışı eğitim hakkında tüm merak edilenler
20 Haziran 2021 - 10:44

İŞTE YURTDIŞINDA ÜNİVERSİTE OKUMANIN YOLLARI

YURTDIŞI EĞİTİM HAYALLERİNİZİ ECS İLE GERÇEKLEŞTİRİN

Medya Ege, son yıllarda yıldızı parlayan yurtdışında eğitim almak isteyen gençlerimiz için yurtdışı eğitim danışmanlığı konusunu mercek altına aldı. ECS (Education Consultancy Services) ünvanlı şirketin yetkilileri ile yapmış olduğumuz söyleşide yetkililer uluslararası eğitimin gün geçtikçe yaygınlaştığını ve insanların hayatını büyük ölçüde etkilediğini dile getirdiler. 

Günümüzde yabancı dil öğrenmek ve yurtdışında eğitim almak birçok kişi için önem taşımaktadır. Bu da beraberinde yurtdışı eğitim danışmanlığı şirketlerinin vermiş oldukları hizmetleri öne çıkarmaktadır.

İnsanlık tarihi boyunca eğitim tüm insanların ulaşmak istedikleri en önemli unsur haline gelmiştir. Özellikle dünyanın globalleşmesi ile yabancı dil neredeyse tüm sektörler için şart hale gelmektedir. Hem yabancı dilin önem kazanması hem de eğitim hayatının yüksek kaliteye çıkması,  yurtdışında eğitimi daha cazip kılmaktadır. Yurt dışında eğitim alan bireyler hem eğitimini almakta hem de bunun yanı sıra yabancı dillerini geliştirmektedir. Yurtdışında eğitim almanın bir diğer avantajı ise öğrencilerin eğitim aldıkları süre boyunca iş bularak çalışmaları, ekonomik yönden ailelerine destek sağlamaktadır. Bireylerin geleceklerini en doğru biçimde şekillendirmeleri için eğitim danışmanlarını doğru seçmelidir.

ECS YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI

2003 yılında Azerbaycan Bakü’de, Ifrat GOYUSHOV tarafından temelleri atılan ECS (Education Consultancy Services) Yurtdışı Eğitim Danışmanlık şirketi, 2007 yılında Ukrayna Kiev’de kurumsal kimliği ile hizmet vermeye başladı. Ayrıca insanlara daha iyi ve daha kaliteli hizmet vermek adına 2012 yılında Moskova’da, 2018 yılında Lubin Polonya’da, 2020 yılında ise Karşıyaka  İzmir’de şubesini açtı.

ECS Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı şirketi 18 yıla dayanan tecrübesi ile insanları en doğru ve en sorunsuz şekilde yönlendirmektedir.

Merkez ofisi Ukrayna olup,  Azerbaycan, Almanya, Polonya, Kanada, Belarus, Rusya başta olmak üzere dünyanın birçok ülkesinin önde gelen dil okulu, kolej ve üniversitelerle anlaşmalı olup, bu ülkelere öğrenci yerleştirmektedir. ECS (Education Consultancy Services)  Eğitim Danışmanlık şirketi, sınav ( AYT,TYT,YKS) şartı olmadan YÖK tarafından tanınan dünya sıralamasında ilk 400 içerisinde  bulunan çeşitli üniversiteler ile anlaşmalıdır. Şirket başarılı, prestijli ve köklü geçmişe sahip eğitim kurumları ile anlaşarak insanların geleceğine en doğru şekilde yön vermektedir. Türkiye’de faaliyet gösteren yurtdışı eğitim danışmanlık şirketlerin %70- %80’i ECS (Education Consultancy Services)  ile çalışmaktadır.

YURTDIŞINDA LİSE, ÜNİVERSİTE VE DİL EĞİTİMİ İMKANI

Birçok kişi geleceğini erkenden inşa etmek adına yurtdışını adımlamak istemektedir. Bunun en etkin, en doğru ve en sorunsuz kısmı da yurtdışında eğitim almaktan geçmektedir. Normal şartlarda yurtdışına çıkmak istenildiğinde insanlar birçok problem ile karşılaşırken, eğitim için ECS (Education Consultancy Services)  Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile iletişime geçmeleri tüm sorunları ortadan kaldırmaktadır.

ECS (Education Consultancy Services)  Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, lise, ön lisans, lisans, yüksek lisans, doktora okumak isteyen, Prof ünvanı hayali olan, eğitime dair hayallerini gerçekleştirmek isteyen herkese yurtdışı eğitim kapılarını en güvenilir ve en sorunsuz şekilde aralamaktadır.

Ayrıca bununla da kalmayıp tekrardan Türkiye’ye dönmek isteyen veya Türkiye’de eğitim almak isteyen kişilere de olanaklar sağlanmaktadır.

 YURTDIŞINDA LİSE EĞİTİMİ

Genelde lisans veya yüksek lisans için yurtdışı eğitimi seçiliyorken artık son dönemde birçok kişi lise hayatını da yurtdışında okumak istemektedir. İnsanlar hem erkenden dillerini geliştirmek hem de eğitimlerini aynı anda tamamlamak istedikleri için akla ilk gelen, liseyi yurtdışında okumaktır. Sağlanan olanaklar ve ECS (Education Consultancy Services)  Yurtdışı Eğitim Danışmanlık firmasının anlaşma sağladığı başarılı okullar, yurtdışında lise eğitimini de mümkün kılmaktadır.

ECS (Education Consultancy Services)Yurtdışı Eğitim Danışmanlık şirketi bugüne kadar yurtdışında eğitim almak isteyen yaklaşık 10.000 öğrenciye yurtdışı eğitim kapılarını açmıştır.

ECS (Education Consultancy Services) şirketinin Türkiye’de bulunan şubeleri;

Türkiye Merkez Ofis
Yalı Bulvarı No:224 Kat:6 Karşıyaka/ İZMİR
İzmir Bayraklı Ofis

Adalet Mah. Manas Bulvarı No.37 kat.26 Daire.2601 Folkart B Kule Bayraklı İZMİR / TÜRKİYE
İzmir Karşıyaka Mavişehir Ofis
6523.Sokak No:32-B Kat 2 Daire:201 Mavişehir Park Yaşam Office
Karşıyaka/ İzmir
İzmir Karabağlar Ofis
İnönü Caddesi No: 201 Kat:1 Daire: 2 Karabağlar/ İzmir 

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Tel: +90 553 027 33 33
Tel: 0232 368 13 58
Web Sitesi: https://tr-ecs.com/
Email: [email protected]